Главная
Новости
Фотографы
Услуги
Портфолио
Гостевая книга
Контакты

Новости

Gazeta.ua: Порошенко никогда не разговаривает со своими сотрудниками свысока.

26.06.2014
Gazeta.ua: Порошенко никогда не разговаривает со своими сотрудниками свысока.

"Газета по-українськи", 11.06.2014. : в своем интервью Зорий Файн с теплом и уважением вспоминает восемь лет (2002-2010), которые он проработал личным фотографом будущего Президента Украины Петра Порошенко.

 

(Правда, автору приписали два лишних года жизни и ироническую манеру изложения, несвойственную ему - это смещение акцентов - исключительно на совести редакторов - примечание администратора сайта).

 

Ссылка на оригинал.

 

 

Чи важко було працювати з Петром Олексійовичем?

 

— Важко. Я не розумів, коли він відпочиває. Міг на другу годину ночі призначити нараду. На третю — кілька особистих зустрічей. О 4.30 поїхати додому. О 8.00–9.00 виїжджав на засідання Верховної Ради. І так кілька днів поспіль.

 

Ставлення до вас було, як до рівного чи як до обслуги?

 

— Ніколи обслугою себе не відчував. Я працював на днях народження, знімав святкування. Потім сидів за столом з іншими гостями. Мені дозволяли сказати тост. Коли приходив в родину фотографувати ще малих дівчат, Марина Анатоліївна сама накривала на стіл, чай наливала. Якщо людина намагається в розмові догодити, Порошенко такого не любить.

 

У спілкуванні з працівниками він жорсткий?

 

— Ти не можеш скинути на боса вирішення проблем. Якщо скажеш: Петре Олексійовичу, у нас все погано, ми не знаємо, що робити, — він проігнорує або скаже кріпке слово. Якщо маєш сферу відповідальності, мусиш запропонувати кілька варіантів, як свою проблему вирішити.

 

Колись Порошенко давав ефір на Вінницькому телебаченні. Під дверима сидів Льоша, син, вчив англійську. Петро Олексійович сам чудово знає мову. Льоша запитав щось з англійської, а Порошенко: подивись у словник. Це він робить, щоб не було паразитизму, щоб син сам працював.

 

У Вінниці ходять легенди про економність Порошенка.

 

— Це так. Але, з іншого боку, дає заробити. Свою улюблену приказку він перейняв у батька Олексія Івановича: "Коли в мене просять рибу, я даю вудку, щоб самі наловили".

Я колись сфотографував людину на прохання Порошенка. Через деякий час бос мене спитав: "Він тобі заплатив?". Я кажу: "Навіть не подумав". — "Але ж це твоя робота, мусиш отримати".

2002-го Петро Олексійович купив мені фотоапарат за 2,5 тисячі доларів. Квартира у Вінниці тоді коштувала 5 тисяч доларів. І дозволив підхалтурювати на весіллях. Все, що я заробив — квартиру, студію, — все цим фотоапаратом.

 

Із Порошенком-старшим спілкувались?

 

— Я не переставав ним дивуватися. Років п'ять тому його бачив. Мав тоді 72 роки. Так цей дід на БМВ щосереди о 8.00 з Києва приїжджав у Він­ницьку область. Пересідав у "пазик" — і по своїх полях. Питав, чому трактор не там стоїть, чому смуга крива. "Я, — казав, — кредит взяв під ці буряки. А ви тут все псуєте. Як Петро дізнається, невідомо що мені зробить". Або сварив: "Тут не Радянський Союз. Я вам даю заробити. А ви мусите зробити, щоб ніхто не крав".

 

Зараз багато заговорили про першу леді ­країни.

 

— Це — жінка, яка має смак та шляхетність. Любить чорне та біле. На 52 роки в неї чудова фігура, не мусить прикривати недоліки. Чого не можу сказати про Юлію Тимошенко — там є що прикривати.

 

Марина дуже інтелігентна. Чудово розбирається в мистецтві, живописі. Колись на бенкет в бюджетний комітет прийшов Михайло Поплавський з молодою білявкою з бюстом і величезним букетом троянд. Хтось сказав: "У вас чудова супутниця". А той: "Да, мєжду прочім, ми ху...вих не держим". І тут Марина зірвалась. Її ледь не знудило. Поплавський був змушений вибачатися.

 

А в інтер'єрі який стиль любить родина Порошенків?

 

— Класику — англійські меблі, картини, секретери, бюро. Все без понтів. У них непогана колекція картин XVIII–XIX століття.

Кажуть, костюми Петра Олексійовича старомодні, у смужечку. Просто він менше турбується про стиль та імідж, на відміну, скажімо, від Тігіпка.

Раніше і в нього, і в батька був один зуб золотий. Їм всі казали, що це — старомодно. А вони боялися піти до стоматолога. Не знаю, чи є зараз. Але п'ять років тому я завжди цей золотий зуб на фотографіях затирав.

 

Автор: Таїса ОЛІЙНИК

 

 

Петро Порошенко з родиною фото Зорій Файн

 

 

По теме:

 

 

Интервью Зория Файна Укринформу...

 

Другие интервью Зория Файна...

 

Фотогалерея VIP-персона...

 

Фотогалерея Деловой портрет...

 

Фотогалерея Репортаж с места событий...

 

 

Нравится
Вернуться к анонсам новостей

Комментарии


 

Добавить комментарий к новости

 
Пользователь*:  
E-mail:  
    Не бойтесь оставлять свой е-мейл - у нас он защищен от спама
Комментарий*:  
Ввведите код*:  
   
    Пожалуйста, будьте предельно внимательны при вводе кода подтверждения во избежание потери набранного текста!
   
   
     
   
 
  Rambler's Top100Моя Вінниця - сайт міста Вінниця ВинБизнес - каталог предприятий Винницы и Винницкой области Каталог подрядчиков - Фото и видео